Údery zednářským kladivem

Autor: Martina Sedlářová, publikováno dne: 12.08.2015 01:24:05
Na jedné internetové stránce (odkaz je uveden pod textem) jsem si přečetla zajímavý článek o zhoubném vlivu satanské masonerie na rozklad katolické církve. Doporučuji Vám ho k přečtení a zamyšlení, zda již poslušně, ač nevědomě, neplníme plány toho Zlého.

Zednářský plán na zničení Katolické církve. Všichni zednáři nasazení v církvi jsou povinni jej přijmout a realizovat.

Poznámka překladatele: „Ať již je tento plán skutečný nebo smyšlený, vykazuje překvapivě mnoho shod s realitou. Je na čtenáři, aby tuto věc posoudil sám.“ (D. Grof)

Pokyny zednářského velmistra katolickým zednářským biskupům platné od roku 1962. Přepracováno v říjnu 1993 jako inovovaný plán pro závěrečnou fázi. Všichni zednáři nasazení v Církvi jsou povinni jej přijmout a realizovat.

Celý článek si můžete přečíst po kliknutí na tento odkaz.

Martina Sedlářová